Kaag en Braassem|

Op 8 april vanaf 20:00 uur vindt er een discussie plaats over het monumentenbeleid in de Gemeente Kaag en Braassem. Plaats van handeling: de raadszaal van het Gemeentehuis in Roelofarendsveen. Het gaat dan vooral over de beperkingen die u als eigenaar ondervindt.

Sommige van u zijn met uw medeweten op de lijst van gemeentelijke beeldbepalende panden terecht gekomen, maar dat geldt lang niet voor iedereen. In het verleden waren er nog kleine subsidies beschikbaar maar die zijn in de loop der tijd wegbezuinigd. Kortom wel beletsels maar geen voordelen.

De VVD fractie vraagt al jaren aandacht voor deze situatie. Met behulp van de andere partijen is er nu een discussieavond geagendeerd.

Wat de VVD betreft is een gemeentelijk monumentenbeleid ongewenst. Want de gemeente zou niet moeten bepalen of uw huis beschermenswaardig is en over de wijze van onderhoud en instandhouding. Bent u dat met de VVD eens? Kom dan 8 april om hier met ons en de andere fracties over te praten.

Wij hopen u te ontmoeten op 8 april. Dé kans om uw stem te laten horen!

Namens de VVD fractie in gemeente Kaag en Braassem,

Jan van der Geest, fractievoorzitter
Peter van Dijk, raadslid

P.S. heeft u vooraf vragen dan kunt u deze stellen via ons contactadres fractie.vvdkaagenbraassem@gmail.com.

De achterliggende stukken bij het agendapunt zijn te vinden op de gemeentelijke website en via: de iBabs agenda.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close Search Window