Kaag en Braassem|

Lees hier ons verkiezingsprogramma voor de periode 2022-2026. 16 maart 2022 zijn er gemeenteraadsverkiezingen en de VVD Kaag en Braassem zal weer een liberaal geluid laten horen. Als lokale partij die weet wat er speelt binnen onze gemeenschap Want dat is waar wij voor staan, voor de inwoners van onze 11 dorpen.

De VVD wil dat er sneller en meer woningen gebouwd worden. Te veel van onze inwoners kunnen geen goede en betaalbare woning vinden of eigenlijk is er gewoon helemaal geen woning meer te krijgen. We willen juist géén windmolens en grote zonnevelden in onze polders. We staan voor een gemeente die ruimte geeft aan inwoners en ondernemers. En we willen dat de lokale lasten niet stijgen zoals we daar ook de laatste vier jaar voor hebben gestreden.

Nog veel meer van onze visie en plannen voor Kaag en Braassem lees je in het verkiezingsprogramma.  

Comments are closed.

|

Lees hier ons verkiezingsprogramma voor de periode 2022-2026. 16 maart 2022 zijn er gemeenteraadsverkiezingen en de VVD Kaag en Braassem zal weer een liberaal geluid laten horen. Als lokale partij die weet wat er speelt binnen onze gemeenschap Want dat is waar wij voor staan, voor de inwoners van onze 11 dorpen.

De VVD wil dat er sneller en meer woningen gebouwd worden. Te veel van onze inwoners kunnen geen goede en betaalbare woning vinden of eigenlijk is er gewoon helemaal geen woning meer te krijgen. We willen juist géén windmolens en grote zonnevelden in onze polders. We staan voor een gemeente die ruimte geeft aan inwoners en ondernemers. En we willen dat de lokale lasten niet stijgen zoals we daar ook de laatste vier jaar voor hebben gestreden.

Nog veel meer van onze visie en plannen voor Kaag en Braassem lees je in het verkiezingsprogramma.  

Comments are closed.

Close Search Window