Nieuwkoop|

Twee weken geleden werd bekend dat de Action zich naast de Vomar gaat vestigen. De VVD-fractie maakt zich ernstige zorgen over de verkeersveiligheid op de Kerkweg. Fractievoorzitter Tom de Kleer: ‘Door de komst van de Vomar is het aantal verkeersbewegingen al ver toegenomen. De wethouder belooft al 2,5 jaar maatregelen. Vorig jaar zijn er maatregelen uitgevoerd maar die blijken een nihil effect te hebben gehad. Het enige wat verandert is, is de kleur van het wegdek.’ Nu de Action al eind november haar deuren gaat openen vreest de VVD dat de combinatie Intratuin-Vomar-Action in de drukke decembermaand tot een verkeerschaos zal gaan leiden: ‘We willen op korte termijn hierover met wethouder Ingwersen in gesprek. Liefst al tijdens de raadsvergadering aankomende donderdag. Er moet iets gebeuren. Het college zal snel met verkeersmaatregelen moeten komen.’ Dat de Action op het terrein naast de Vomar gaat vestigen betreurt de VVD. De Kleer: ‘De VVD heeft zich altijd verzet tegen het ontstaan van een tweede winkelcentrum in Ter Aar. Dat is slecht voor het échte centrum; de ondernemers aldaar, en uiteindelijk ook voor onze inwoners. We staan voor bruisende en goed draaiende winkelcentra in de gemeente en daarvoor is centralisatie van winkels noodzakelijk.’

Comments are closed.

Close Search Window