Nieuwkoop|

Op woensdagavond 7 juli hebben de leden unaniem ingestemd met de voordracht van Tom de Kleer als lijsttrekker voor de Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022. De Kleer is de huidige voorzitter van onze 4-koppige raadsfractie. Hij is 23 jaar oud, nu ruim 4,5 jaar raadslid en was ook bij de verkiezingen van 2018 de lijsttrekker. De Kleer: ‘Het is een grote eer om voor de tweede keer de lijst van de partij te mogen aanvoeren. Ik ben vastbesloten om, samen met een goed team en met een inhoudelijk sterk verhaal, de VVD Nieuwkoop de grootste te maken in de Nieuwkoopse Raad. Dat wordt ook hoog tijd. Nieuwkoop heeft grote uitdagingen, bijvoorbeeld als het gaat om woningbouw, winkelcentra en bereikbaarheid, maar het huidige beleid zet te weinig zoden aan de dijk. Daarom ben ik ervan overtuigd dat een sterkere VVD Nieuwkoop nodig is om concrete resultaten te boeken, waar onze inwoners daadwerkelijk wat aan hebben.’

De Kleer werkt naast zijn raadslidmaatschap bij een Public Affairs adviesbureau in Den Haag en vervult meerdere (bestuurlijke) nevenfuncties, bijvoorbeeld bij Nieuwkoopse (sport)verenigingen.

Comments are closed.

Close Search Window